× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
karry
преди 6 дни

Уважаеми потребители,


обявяваме свободни позиции за модератори за играта Белот и модератори за наблюдение над други игри в сайта.

Молим всеки от вас, който има желание да се присъедини към екипа, да си пусне заявка в лично писмо до администраторите на сайта Karry и Диана.
Представете ни мотивационно писмо с точно обяснение какво ви мотивира да се включите към екипа и по какъв начин бихте били в помощ към дадена игра. Добре дошли са и предложения за подобряването на игралната среда в сайта.

Изисквания:
-да имате компютърна грамотност
-да имате поне 5 годишна регистрация в сайта
-да нямате наказание за некоректна игра
-да има свободно време

След подбор от пуснатите заявки, ще пуснем и анкета до вас потребителите с гласуване при наличие на повече одобрени кандидати.


Екипът на djagi.com ви пожелава успех.

Премахни рекламата

Mia-Yazova
преди 6 дни

Само трябва да внимаваме да не сменим Гешев със Сарафов!

_IP_MAN_
преди 6 дни

Mia-Yazova добро емотикона
До екипа
Пуснете и анкета дали сме доволни от това което правите и след това ще изберем кандидат модератори!
Хубав ден и успех на всички !

karry
преди 6 дни

-cool-,
анкетата беше с идеята за избор при много кандидатури за играта Белот. Посочили сме я като опция в най краен вариант, ако не можем да се спрем на конкретен избор.

_IP_MAN_,
има работеща тикет система в която можете да опишете недоволството от свършена работа на екипа спрямо Вас.

Най любезно молим темата да запази добрият тон.

Успех!

Nikolay1981
преди 5 дни

Браво, трябва да има повече модератори.

p4elarq69
преди 3 дни

Това което трябва да се случи е да оставите хората да играят свободно - тогава ще имате още по голям успех като екип. Поздрави!

Bechew
преди 3 дни

Здравейте на всички, искам да стана модерато на играта шише - ще се радвам да ви помагам за развитието на сайта, имам компютърна грамотност и разбирам от доста неща, ще се радвам да бъда част от екипа ви, Поздрави!!!

_NedeV_AngeL_
преди 3 дни

Като съберете повече кандидати Пуснете Анкета да гласуваме !!!

iani4ka
преди 3 дни

За Bechew мисля,че ще поеме някаква отговорност и ще се справя,аз съм за

_misteriq_123
преди 3 дни

Bechew ще се справи няма симпатии към никой и ще се погрижи за спокойствието да няма конфликти . Svejest_ с мен не го правил всичко се базира на отношение като влезна да играя доста хора го провокират а той не обича да мълчи . емотикона Мисля че ще има време да оправи обстановката в шише аз нямам време и възможност. Ако стане модератор ме съмнява че ще спори с потребителите.

karry
преди 3 дни

Модератор за играта Шише няма да има!
Потребители които са били сурово наказвани в дадена игра, няма как да бъдат членове от екипа!
Държим да е ясно, че при нередност, имате право да докладвате по описаните начини. Ако някой не ви е приятен с поведението си, имате пълното право да го блокирате, за да не го четете!

Кандидатури за модератори в играта белот все още се приемат до 20.10.2024г.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш