× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
Диана
30 юни 2021

Уважаеми потребители,

Ще опитаме за втори път да отворим тема, в която да споделяме мненията си, съвети и каквото пожелаем, с цел да не спамим в други отворени теми, също така и всеки да може да се изкаже свободно.
Молим, добрият тон да се спазва и да няма лични нападки!

Екипът на Djagi Ви пожелава много прекрасни моменти!

Премахни рекламата

Диана
11 декември 2021

SecretTime- В играта Бинго е малко по- сложно да се добавят шегите. Работи се над това!

_oOo_oOo_- С днешна дата, подобна опция не е възможна!

_Flower_
12 декември 2021

Здравейте! Възможно ли е в колелото на късмета да се добавят чипове и за генерал зарове?

igra4le
27 март 2022

Модераторите тук,ви организираха игри в Лоби. Организираха Викторини емотикона Сега ,,Недоволните,, от какво ще се Оплакват бре??? Kак се скрихте всички и не взехте отншение....Намерихте ,,щипано,, тръгнете да търсите и ,,хапано,, . Кеф ми е сега и в Лоби, да видя, докъде ще стигнат ,,Недоволните,,..
емотикона емотикона

sweeetdevil
27 март 2022

Igra4le не знаеш колко си права. Те винаги ще намерят от какво. Яд ме е че не се оценява какво се прави а само се мрънка.

igra4le
27 март 2022

от 11 г.съм във този сайт. нагледал съм се на всичко и всички емотикона сега ми е Кеф да гледам че сайта се Развива,в Правилната посока емотикона не ми пука колко от ,,набедените,,ми приятели,вече не са в списъка ми емотикона Удоволствието е само мое емотикона

silenzio
29 март 2022

Считам, че наградите от викторината са завишени в сравнение с другите турнири. емотикона

igra4le
30 април

за мен е удоволствие!Тук вече играя с Кеф емотикона това е Единственият Сайт във който се вземат,Адекватни мерки,срещу злоупотребите в Белота емотикона емотикона

zzccgg
30 април

Не си играл от 24 май миналата година,но иначе си адекватен какво се случва

Анастасия.Ан
03 май

Търся чипове за Сантасе. Предлагам за всички останали игри. емотикона

sergiev73
03 май

Да даваш награда на 358 ,а на шах да пожелавате успех е цинично .За да разберете каква игра е шаха ,влезте в уикепедия . Хубав ден и весели празници!

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш