× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
karry
09 юни 2021

Уважаеми потребители,

На изпитателен срок с ограничени права добавяме Шантаж към екипа като модератор на Свара.
Ако имате въпроси свързани с играта Свара, молим да се обръщате към нея.

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!

Премахни рекламата

MaXsEl
09 юни 2021

Защо нямаше анкета за новия модератор тука нещо пак се крои и аз имам наказание в сайта но несъм модератор тогава защо ги измисляте тези анкети аз несъм съгласен с наказван потребител дае модератор

EleksiR_
09 юни 2021

Малко са хората в сайта, които не са наказвани от предишния екип. Всички носим последствията все още от тези измислени и безмислени наказания /влизане в чужд ник/ и съответно при игра на една маса на двамата които са си влизали в никовете системата отчита нарушения. Такъв е случая и със Шантаж. За мен Шантаж е един от най-коректните играчи на свара в сайта. Играч с опит, наблюдения, прецизна и точна оценка за игра и играчи.
В нейно лице екипа намери точния човек за модератор на свара. Нападките на лична основа нямат място тук.
MaXsEl - Шантаж беше предложена за модератор, когато тук във форума имеше предложения за модератори.
Още веднъж пожелавам успех на Шантаж, напред и нагоре. емотикона

_Casanova_
10 юни 2021

Ако имаше емотикона с гарга, щеше да ми е по-лесно. емотикона Сега се затруднявам със суперлативите. Момичето заслужава да бъде модератор - добродушно, справедливо и коректно е - не пие, не пуши и по мъже не ходи. емотикона Едва ли има друг по-достоен от нея, какво повече искате, а и ще ме научи да играя свара и да ви "разцепвам". Подрепям я! емотикона емотикона

Magitta
10 юни 2021

Няма потребител в този сайт, който да не е пострадал от своеволията на самозабравилия се бивш екип.Наказваше се без причина и потребителите се озлобиха .Сайта беше поддържан до преди да се махне Дзен.За 1 г. сайта е почти развалина, унищожен и занемарен, затова ще отнеме време докато влезе в ритъм, както си беше.
Лично аз съм доволна от всичко свършено до днес , за което благодаря.Потребители като Шантаж, които са доказали умения и знания в тази игра , са необходими , за да има обективност.Успех.

mrasnica_e
10 юни 2021

МаГи, а ти имаш ли понятие от сварата, че коментар даваш? Това е въпрос, а не заяждане. Уточнявям, че виж пак си го помислил за заяждане.

Българка
10 юни 2021

mrasnica_e ,
Не е нужно да си експерт в дадена игра, за да изкажеш мнението си!
Всеки има право на това! MaggieFZN не те споменава изобщо! Не бъркай нещата! Дали ти харесва или не , е лично твой проблем!

Поздравления за новото попълнение в екипа! Пожелавам успех на новия модератор ! емотикона

mrasnica_e
10 юни 2021

Касандра,защо ли не се учудвам от писанието ти.Пак ще го напиша.Зададох въпрос,никъде не съм споменала за експерти в игри .А въпроса ми се породи от това (Потребители като Шантаж, които са доказали умения и знания в тази игра). Аз когато нямам понятие от дадено нещо не коментирам.Но какво да се прави винаги се чете това което ни е угодно .
Не познавам Шантаж,но знам,че играе свара .Желая и успех като модератор .

RAMSEY1
10 юни 2021

Кьсмет на Шантаж емотикона. Доста трудно ще и е.Хора различни различни желания и на всеки угода няма. Пожелавам и успехи във работата емотикона

Magitta
10 юни 2021

mrasnica_e-Заяждаш се и още как !Смятах да не ти репликирам, но понеже се пънеш, ще ти отговоря.Всички коментари, преди моя ясно показват и доказват , че Модератор Шантаж разбира и има умения за тази игра.Вярвам на потребителите.Въпроса ти е напълно лишен от смисъл . емотикона

analitik99999
11 юни 2021

Постоянно анкети,а никой не попита,защо има текучество.Колко напуснаха и защо? Колко потребители си деактивираха профилите,и напуснаха сайта? Кой ще е тоя,или тая/модератор/,който ще има право на еднолично мнение и наказание? Ако един престъпник е хванат,не чакат да направи още поне 2 такива,и тогава да бъде съден.Бивши,настоящи,и предполагам бъдещи все съвети правите и списъци с докладвани,вместо на момента да се наказва.Но както е казано 'Кучето лае,но кервана си върви'

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш