× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
admin
22 март 2021

Уважаеми потребители,

Моля споделете Вашето мнение за промените, които трябва да се направят в платформата.


Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!

Премахни рекламата

To4e
27 декември 2023

Може да има дневен турнир по табла

Соня
13 януари

Предлагам за пореден път да се създаде маса в бинго със задължителни стартови 6 талона .Нека си има другите маси,но нека и за нас, редовните и коректни играчи има някаква справедливост. Не се търпят вече разни.
Благодаря за вниманието!

Диана
13 януари

Соня
За пореден път Ви благодарим за предложението, но то е неизпълнимо!

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!

SilvestarT
17 януари

За играта "Свара" , когато имат 2-ма играча еднакви точки и се получи "свара" , когато единият играч остане с 0 чипа сварата да се раздели на 2 , а не да се откриват директно точките , защото примерно си набил 50к чипа и накрая на него му се открие късмета , но не може да залага и обратното

__Smile__
26 януари

Аз предлагам,да се добавят повече игри в мобилното приложение,като например " Ябълкова градина" и " Хавайско парти".

Liter_Djak
29 януари

_Smile_ в мобилното приложение ги има всички игри,просто трябва да влизате от браузъра Puffin.

__Smile__
02 март

Liter_Djak , имам предвид приложението което съм си свалила от Google play! Там ги няма всички игри!

dundakidu
08 март

Предлагам за игра свара , поне на големи залози , да има вариант изчакване на играч , по този начин ще има време за почивка , било то за тоалетна или нещо друго.А тези чатове ,които са сложени за неиграчи в сварата да бъдат премахнати ,пишат само безсмислици, докато някои хора играят.

__Quality__
08 март

Подкрепям предложението на dundakidu. Не е приятно докато играеш да ти пишат глупости хора където не са в игра.

Genius-shit
10 април

Намирам за БЕЗКРАЙНО ненужно да се чака за други играчи след като се влезе в играта. Визирам Белота. Търсят се играчи с висок рейтинг, което е дискриминационно и неправилно. Не може да се играе само с такива дето са "в жълто-червено". Сядаш и играеш, както е в живота! Влизаш и играеш - точка. Ако не, не влизаш и кибичиш. Освен това, сървъра ви не бърка картите добре и често забелязвам раздадени ръце от предна игра да отиват в друг играч - наблюдателен съм! И да, последно, премахнете чата - излишен е! Тук играем за забава, а не да се обиждаме и ядосваме. Достатъчно ни ядосват политиците ни!

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш