× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум

admin
29 януари 2013

Тук може да разговаряте по различни теми и неща , които ви са забавни и интересни. Част от правилата за форума няма да важат , а именно - спам , флууд ( прекаляването с емотиконките ) , както и правилото за избягване на разговори от типа на "Здравей" , "Как си ?" , и т.н.

Всички останали публикации , ще бъдат третирани по правилата на форума и ако ги нарушават , ще бъдат санкционирани.

Премахни рекламата

mira2004
30 януари 2013

здравейте,искам само да разбера защо не мога да чатя със приятелите си тук!!!! и кой трябва да попитам за този проблем!!!!

Perpetuum
30 януари 2013

ЗА БЕЛОТ БЕЗ ПРИВИЛЕГИИ

За пореден път екипът на сайта демонстрира своето безочие, като с поредното си безсмилено действие изтри почти изцяло Форума- а по-точно: близо 406 теми и 6.338 коментари. Каква нагласт, нали?

Но не съвсем! Изглежда джаги имат специално отношение към Белота, защото докато теми за останалите игри бяха изцяло премахнати, то Белота е на специална почит и неприкосновеност.

АКО ОБИЧАТЕ ДА ИЗТРИЕТЕ ВСИЧКИ КОМЕНТАРИ ЗА БЕЛОТА, ТАКА КАКТО НАПРАВИХТЕ С ДРУГИТЕ ИГРИ!

Ще спра до тук, за да не обиждам (макар и напълно заслужено някои)...

-genuine-
30 януари 2013

Оффффф , аман от мрънкащи автомобилисти по хижите!А ти , Perpetuum , си сред най-най-най !

Форумът е такъв ,какъвто трябва да бъде емотикона

Оставени са най-актуалните теми.

Хайде ,ако обичаш ,не напрягай повече добрата атмосфера с вечното си роптание.

iceto-rik
05 февруари 2013

Как да оправим 4ата в Джаги блг.

bordan
06 февруари 2013

Здравейте! Не мога да разбера защо не мога да чатя с никой????
Някой да отговори!!!!

westcamp
08 февруари 2013

емотиконаемотиконаемотиконаемотикона

Живи ли сте бе ?

art_brut
08 февруари 2013

Много често на Хавайското парти не ми отразява,че опонента ми карал ход,а също не му отнема и от плодовете,за да го е пропуснал.Искам да питам само при мен ли се случва или и други са го забелязали? Благодаря преварително емотикона

Не може да публикуваш два пъти подред