× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
dimitar44
21 януари 2013

питане?
защо трябва всички да закупуваме пакт вип, зада се играе?
нали уж всичко е на добра воля и нямате право да изнудвате потребителя?
до колкото знам сайта е за забавление, не за печалба на чужд гръб?
нали така?
е хаиде сега някой който се е уакал да вземе да се извини на хората все пак,
благодаря емотикона

Премахни рекламата

Angel4e
21 януари 2013

„Уакания„ си ти Димитър44,безплатен обяд няма , когато си се регистрирал в сайта си прочел условията и щом си в сайта , значи си се съгласил с тях, така , че сега ,не мрънкай !Още малко ще искаш и да ти заплащат , че играеш в сайтаемотикона!Помислете малко преди да стреляте напосоки..освен това , не ти искат милионите...!емотиконаИскаш, влизаш и играеш, не искаш, не влизаш....много е елементарно..избора е твой!!!Спрете с това елементарно мислене!!!!

aleks7574
21 януари 2013

аз имам 700 000 чипа и немога да играя искат да стана вип затова ли се мъчех толкова

Angel4e
21 януари 2013

Стани ВИП и ще играеш, стига сте мрънкали, да не ви иска някой милионите!(envy)

Revollution
21 януари 2013

абе фантазия што говориш така бе не всеки има пари даси купува както ти вип то половиния саит нема вип и някои потребители ако са в чужбина как да заредат недеи говори така помислиси ти ако немаше кво штеше да праиш не всеки е като теб да има кредити и да има от кадеи да зареди

Angel4e
21 януари 2013

емотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаужасТТТТТТТТТТТемотиконаемотиконаемотиконаемотиконаемотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш