× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
necheto
21 декември 2012

Моля някой от администраторите да ми каже ли защо не мога да си гледам записа на игрите на белот? Ако има проблем кога ще бъде отстранен?

Премахни рекламата

nePoro3nata
03 януари 2013

Абе до кога ще чакаме да си оправите записи на игрите за кво го плащам този ВИП (envy)(envy)(envy)(envy)(envy)(envy)(envy)(envy)(envy)(envy)

necheto
04 януари 2013

Вече мога да влизам в записите на игрите но не мога да придвижвам напред раздаванията. Някой успява ли да го направи?

necheto
05 януари 2013

Не виждам някъде да съм писал, че от телефона искам да влизам. Проблема от преди нова година си остава и така ще ми мине месеца без да мога да използвам това за което съм си платил.

BLA-BLA-BLA
05 януари 2013

Аз вече нямам проблемемотикона...Мога да ги гледам, ама това става часове след играта в повечето случаиемотикона Което пак е по-добре от нищо деемотикона...

jk2cool
06 януари 2013

Виждам , че е отстранен бъга, поради който не можеше да се влиза в "Записаните игри"...По този параграф, адмирации, че е отреагирано.

Сега въпрос: Кога и с какво ще бъдем компенсирани за периода, в който ние потребителите бяхме заплатили екстрата, а вие не ни я предоставяхте?!...

И второ:

В една друга тема споменах, че проблем със записите има не само защото не може да се влиза в директорията, а и с безвъзвратното изчезване на игри (феномен, който съм констатирала в далечното лято на 2012 г.) Не ми се рови назад, но ще Ви го докажа с пресен - пресен случай от месец декември:

http://prikachi.com/images.php?images/388/5706388V.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/389/5706389w.jpg

Въпрос, на който чакам отговор:
Редно ли е да заплащам 3 кредита за дадена екстра, а тя да ми се сервира на парче като ми се записват 1/3 или 2/3 от игрите и то на случаен принцип?!

Този проблем е още по брутален и още по-дразнаещ, защото видиш ли уж всичко е тип-топ: "ЗАПИС на игра" привидно си бачка , но когато река да си прегледам дадена игра удрям на греда - записа го няма! (dull)

RELOADED
08 януари 2013

Компенсациите още не сме решили на 100% какви да са.
Но най-вероятно ще бъдат във вид на удължаване на съответната екстра(ВИП и/или екстрата за запис на игрит) с месец.

JIvOtNoToo
08 януари 2013

Компенсации щяло да има емотикона удължаване на съответната екстра ВИП емотикона
RELOADED- 20 грама барут в устата и се патни в някъв стълб мишленце

rockstar
15 януари 2013

Проблема е решен скоро ще разберете и за компенсациите.

only_the_strong
20 януари 2013

Чакаме (emo)

Giunay
22 януари 2013

vini pe deras takav kazah vi da mi iztriite profila maimuni takiva pregledaite mi igrite nekadarnici

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш