× Ти си ГОСТ в момента. Влез в акаунта си за да играеш и ползваш всички екстри в Djagi.
Премахни рекламата
Форум
Macone
06 ноември 2011

Здравейте , искам да предложа относно играта на табла .Не може ли да се направи така , след като се вижда ,че играта е загубена да има нещо като бутон ПРЕДАВАМ СЕ и да се започва да се играе от начало а не да си местим пуловете и да губим по 5 минути .

Премахни рекламата

rockstar
07 ноември 2011

Благодаря за предложението, ще бъде обсъдено от екипа.

danityee74
10 ноември 2011

Привет от мен,моето предложение за една много интересна игра- ГЕНЕРАЛ СЪС 5 ЗАРЧЕТА-играе се от двама и повече хора,но най интересна е със двамаемотиконаБЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!емотикона

bobi_bs
02 януари 2012

Да ще бъде хубаво нови игри за новата година! Предложението ми е за кенг купе! (игра на карти) емотикона

insideman
06 януари 2012

Не може да се играе така специално на белот! Цчла шечер с робит играя. Искам да има анкета за гласуване за някаъв вид наказание за тези който излизат преди края на играта. Влизат да играят белот не зада ходят да се наядят, да си гледали детето, на 30-50 са решили че няма смисъл да играят, или на 120-40 решават че парта им може да продължи с робот!!!! От друга страна мисля че това ще намали подбирането на играчите !

Lubomir Stoikov5740
28 януари 2012

Здравейте!Имам едно предложение за турнир по Сантасе.Преди имаше турнир,но сега не знам защо няма.Сантасето е хубава игра и заслужава да има турнир за нея! емотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш